Diáře 2015 a kalendáře 2015

Pneumatiky Michelin rychle a levně. Vybavení pro hokejová hřiště včetně doplňků a chráničů branek. Oborový katalog pro podnikatele.
Úvodní stránka Kontaktujte nás
Náš sortiment

Bonusy

Ke každé objednávce DÁREK pro Vás

 

Kontakt

drip@drip.cz
T: 321 724 035, 776 020 730
F: 325 877 051

drip sdružení

Ovčárecká 1452
Kolín V
280 00

Obchodní podmínky

Způsob platby

  • Zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím balíkové přepravy.
  • Každý klient obdrží daňový doklad s pokladní stvrzenkou od zakoupeného zboží.
  • Při platbě bankovním převodem je nutná platba předem.
  • Bankovním převodem se splatností faktur (14 dnů) jen pro smluvní partnery.
  • V hotovosti na adrese firmy 

Platnost nabídky

  • Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Reklamace

Reklamace a vrácení zboží bez udání důvodů pro nepodnikatele

Reklamace a vrácení zboží se řídí ustanovením Zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník. Spotřebitel je oprávněn odstoupit od smlouvy (vrátit zboží)bez udání důvodů do 14ti dnů ode dne doručení zboží na adresu určenou dodavatelem. Dnem vrácení zboží se pro tento účel považuje den odeslání zboží zpět na adresu dodavatele nebo jeho doručení na adresu uvedenou v kontaktech. Náklady na dopravu a balení vráceného zboží zpět k dodavateli nese spotřebitel.

Částka vynaložená spotřebitelem nazakoupení vrácenéhonebo reklamovanézboží bude spotřebiteli uhrazena nejpozději do 14ti dnů od obdržení zboží na adresu dodavatele. Za vrácení zboží se pro tento účel považuje den, kdy bylo zboží fyzicky vráceno v nepoškozeném stavu na adresu dodavatele. Za den uhrazení peněz, z a vrácené nebo reklamované zboží sepro tento účel považuje den, kdy byla patřičná částka odepsaná z bankovního účtu dodavatele nebo byla vrácena v hotovosti.

Částka sevrací bankovním převodem nebo v hotovosti na adrese dodavatele.
Možnost vrácení zboží bez udání důvodů se nevztahuje na zboží , které bylo opatřeno ražbou nebo potiskem na přání spotřebitele.
Tyto reklamace budou posuzovány individuálně na základě povahy vady daného zboží.

Tento reklamační řád neplatí pro podnikající subjekty. Reklamace pro podnikající subjekty se řídí příslušnými právními předpisy, dle obchodního zákoníku.

Zákazník souhlasí se zasíláním informací od sdružení Drip. Informace zadané zákazníkem, nebudou poskytnuty třetí osobě, v souladu s ochranou osobních údajů.