Diáře 2015 a kalendáře 2015

Pneumatiky Michelin rychle a levně. Vybavení pro hokejová hřiště včetně doplňků a chráničů branek. Máme pro vaše auto zimní pneumatiky.
Úvodní stránka Kontaktujte nás
Náš sortiment

Bonusy

Ke každé objednávce DÁREK pro Vás

 

Kontakt

drip@drip.cz
T: 321 724 035, 776 020 730
F: 325 877 051

drip sdružení

Ovčárecká 1452
Kolín V
280 00

Individuální kalendáře 2015 - zakázková výroba

Pokud chcete mít originální kalendář tak ho pro Vás rádi vyrobíme. Máme bohaté zkušenosti s přípravou, výběrem témat i textů a výrobou. Vše je důležité, aby Vaše individuální kalendáře vyzněly přesně tak jak chcete.

Používané materiály

Pro individuální kalendáře se nejčastěji používají jako materiál vnitřních stran kalendáře křída lesklá (KL), křída matná (KM) či bezdřevý ofset (BO). Gramáže (tlouštka papíru vyjádřená v gr/m2) od 135gr/m2 až 350 gr/m2.

Pro kalendáře nástěnné i kalendáře stolní se používá Twinware spirála a nebo točená spirála. Méně častá vazba je šitá skobičkami (vazba V1).

Titulní strany pro kalendáře jsou zhotoveny ze silnějších materiálů, které jsou ještě navíc zušlechťovány např. lakováním, laminováním , atd

Zadní strany pro kalendáře jsou vyráběny z kartonu o gr. 300-500 gr/m2

Pro kalendáře jsou důležité faktografické údaje (druh kalendária, jazykové verze, mapy, anotace, ......). Při výrobě individuálních kalendářů řešíme se zákazníkem jaké informace chce sdělovat pomocí tohoto produktu a navrhujeme mu optimální varianty.

Velice důležitou stránkou zpracování kalendáře je grafika.

Při profesionálním použití nabytých zkušeností a kreativitě mají naši zákazníci úspěch svého kalendáře zaručen.